Скільки коштують Мальборо в Україні

Скільки коштують рідкі шпалери?

Рідкі шпалери в інтер’єрі завоювали популярність в першу чергу завдяки досить бюджетній вартості і оригінальному зовнішньому вигляду. Ще кілька років тому про такий спосіб обробки стін мало хто чув. Однак сьогодні матеріал активно використовується для створення стильного інтер’єру власного житла.

Нижче ми поговоримо про те, які бувають види цього матеріалу, і скільки він коштує. Інформація про ціни на рідкі шпалери взяті на підставі інтернет-магазину “ДомДом”.

Де використовують рідкі шпалери?

Рідкі шпалери в чомусь схожі на таку звичну багатьом шпаклівку. Ймовірно, це відбувається через однаковий спосіб нанесення матеріалу на стіну. Однак при висиханні такий матеріал стає приємним на дотик і навіть трохи нагадує тканину.

Поєднання елементарного нанесення і красивого виду дозволило оздоблювальному матеріалу отримати визнання на всій земній кулі. Сьогодні якісні рідкі шпалери можуть використовуватися в найрізноманітніших варіаціях. Їх наносять на:

  • цегляні стіни;
  • стелі;
  • гіпсокартон;
  • дерев’яні або пластикові панелі;
  • ніші;
  • арки тощо.

На відміну від традиційних полотен, мокрі шпалери відмінно впишуться в кімнату зі складним плануванням. З їх допомогою вам буде набагато простіше опрацьовувати кути та інші важкі в обробці місця.

Чи можна використовувати рідкі шпалери на балконі?

Облаштовуючи лоджію, потрібно придивитися до правильного вибору обробки поверхонь кімнати. І серед великого вибору, представленого сьогодні в магазинах, багато клієнтів в якості основного матеріалу вибирають саме мокрі шпалери. Мінуси матеріалу (про які часто забувають) – тривалість висихання і відсутність вологостійкості.

І, якщо з першим пунктом ще можна змиритися, то лоджія – як правило, приміщення з високим показником вологості. Тому використовувати тут цей вид шпалер потрібно тільки в тій ситуації, якщо ви впевнені, що балкон ідеально засклений.

Не забувайте, що, купивши рідкі шпалери, ви легко зможете поклеїти їх на стіну самостійно. Всі найважливіші рекомендації щодо нанесення рідких шпалер описані в одній з наших статей.

Види рідких шпалер

Існує кілька основних видів рідких шпалер. Купити той чи інший варіант рекомендується, виходячи виключно з ваших особистих вимог і вподобань. Оскільки різниця між усіма типами шпалер не настільки істотна. Всі моделі рідких шпалер, які виробляються в наш час, мають такий склад:

  • клейовий розчин;
  • фарба;
  • декоративні складові (додаткові нитки або блискучі елементи);
  • основний наповнювач.

Саме наповнювач визначає, до якого виду належить модель рідких шпалер. Всього їх три:

Шовкові рідкі шпалери

Основною сировиною для них служить красивий і натуральний шовк. Саме завдяки йому оздоблювальний матеріал відрізняється зносостійкістю і тривалим періодом служби. Крім цього, шовк дарує вашим стінам розкішний і елегантний стиль. До інших переваг шовкових шпалер відносять:

  • стійкість до впливу сонця (кольори шпалер не стають бляклими від променів);
  • дозволяють стінам дихати і не збирають вологу;
  • більшість виробників дають гарантію від 10 років на свою продукцію з шовку.

До недоліків подібного типу оздоблення стін слід віднести його високу вартість. Шовк – це дороге задоволення, можливість купити яке доступне далеко не всім споживачам.

Паперові (целюлозні) матеріали

Завдяки використанню звичайнісінької паперу така обробка стін обійдеться набагато дешевше, ніж використання рідких шпалер на основі шовку. Звичайно, за низькою ціною ховається не зовсім висока якість матеріалу. Навіть найкращі целюлозні шпалери не відрізняються зносостійкістю та не зможуть прослужити довше 10 років.

Комбінованої тип

У рівних пропорціях складається з двох перерахованих вище матеріалів. Поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд шовкових шпалер і нижчу ціну паперових. Звичайно при виборі такого типу обробки ви втратите в зносостійкості і терміні експлуатації, який буде значно нижче, ніж у чистих шовкових виробів.

Виробники рідких шпалер

Сьогодні в результаті пошуку в інтернеті ви можете знайти величезну кількість статей, що розповідають, як зробити рідкі шпалери своїми руками. Однак, якщо ви вперше стикаєтеся з ремонтом і боїтеся самостійно замішувати оздоблювальний матеріал, рекомендуємо вам звернути увагу на популярні бренди, які встигли завоювати увагу і довір
у тисяч покупців.

Біопласт

У каталозі представлено більше 160 відтінків шпалер, щоб ви могли підібрати для себе ідеальний варіант. Вся продукція компанії проходить обов’язковий контроль якості. Таким чином ви можете бути впевнені, що шпалери відповідають усім світовим стандартам.

Екобарви

Вас цікавлять нові стильні рішення в сфері шпалер? Тоді зверніть увагу на молоду, але в той же час прогресивну компанію «Екобарви». Рідкі шпалери цього виробника відрізняються екологічністю, забезпеченням гарної тепло- і шумоізоляції, стійкістю до механічних пошкоджень, ремонтопридатністю, простотою в нанесенні тощо. Сьогодні бренд пропонує 5 основних колекцій, кожна з яких представлена ​​шпалерами різних текстур і відтінків.

Silk Plaster

Рідкі шпалери Silk Plaster відрізняються стійкістю до різких коливань температури, сонячних променів і механічних пошкоджень. Крім цього, продукція не вбирає сторонніх запахів, що дозволяє розташовувати її навіть на кухні (за умови добре налагодженої вентиляційної системи). Величезний вибір кольорів і стильний дизайн дозволять вам знайти підходящі шпалери, які допоможуть абсолютно по-новому оформити інтер’єр обраного приміщення.

Відгуки про рідкі шпалери

В цілому, про рідкі шпалерах відгуки переважно позитивні. Це завдяки плюсам цього виду оздоблювального матеріалу, в числі яких екологічність, простота у використанні, можливість нанесення на нерівні стіни, красиве стильове оформлення тощо. Окремо слід поговорити про деякі популярні бренди, які займаються випуском такої обробки поверхонь.

В першу чергу слід відзначити продукцію вже описаної вище марки Silk Plaster. Крім величезного вибору матеріалів (включаючи розкішні шпалери з натурального шовку), покупці відзначають також ремонтопридатність продукції. Навіть якщо на шпалерах з’явиться подряпина, ви легко зможете позбутися її, злегка підрівнявши дефект змоченою у воді рукою або шпателем.

Також відмінні відгуки від покупців отримали рідкі шпалери Біопласт. Багато людей високо оцінюють широкий асортимент, легкість в нанесенні і привабливий зовнішній вигляд. Серед інших переваг продукції популярного бренду виділяють відмінну шумоізоляцію і можливість приховати невеликі дефекти на поверхні стіни.

Скільки коштують і де купити рідкі шпалери в Україні?

У такого матеріалу, як рідкі шпалери, ціна буде варіюватися в залежності від типу продукції, бренду, окремої колекції тощо. В середньому вартість матеріалів виглядає наступним чином:

  • Рідкі шпалери Біопласт – ціна від 100 до 400 грн.
  • Рідкі шпалери Екобарви – від 100 до 220 грн.
  • Silk Plaster – від 160 до 590 грн.
  • Версаль – близько 2000 грн.
  • Ліміл – від 145 до 520.

Курс валют в Україні на 12 листопада: скільки коштують долар та євро

В обмінниках долар купують у середньому по 37,65 грн. Продають по 37,75 грн. За євро в обмінниках пропонується 40,20 грн. Продається за 40,34 грн.

Курс долара в банках:

Читайте також:

Стаж роботи у ЗМІ понад 15 років. Працював у службі новин “Російського радіо”, редактором новин порталу “Коментарі”. Основним пріоритетом у роботі вважає донесення до читача об’єктивної та своєчасної інформації. Спеціалізується на міжнародній політиці.

© 2013-2024 ВЕСТИ. Всі права захищені.

Часткове або повне використання матеріалів

інтернет-видання “ВЕСТИ” дозволяється лише за умови

дотримання “Правил використання матеріалів”

Контакти редакції: +38 044 2900100, e-mail: [email protected]

З питань розміщення рекламних та PR-матеріалів,

будь ласка, звертайтесь за е-mail: [email protected]

admin

Recent Posts

Скільки часу потрібно варити коропа

Короп в духовціЗапечений короп – це надзвичайно м’яка та ніжна на смак риба, яка вирізняється…

1 годину ago

Сапроновар технологія цукрового виробництва

Насоси для цукрового та крохмального виробництваМаючи багаторічний досвід у виробництві й технологіях, KSB готова запропонувати…

2 години ago

Как крепить зеркало к стене

Представить современную жизнь без зеркал очень сложно. Они повсюду: в гардеробной, в ванной, в спальне…

7 години ago

На чому можна заробити гроші в селі

Село часто асоціюється з тихістю, спокоєм і повільним ритмом життя. Та це не заважає мешканцям…

8 години ago

Как вырастить орех

Как правило, дерево ореха любит свет и влажность. Вырастить орехможно во влажных карбонатных суглинистых почвах…

12 години ago

Как промыть котел

Водонагревательные котлы имеют особенность выходить из строя после накопления в них избытка накипи, которая, в…

1 день ago