Основу Державної фармакопеї складають загальні фармакопейні статті (ОФС) та фармакопейні статті (ФС). ОФС описує прийняті у фармакопейному аналізі загальні положення, методи аналізу або включає перелік нормованих показників і методів випробувань певної лікарської форми.
Що містить фармакопея?
Зміст:
Державна фармакопея Російської Федерації XIII видання введено в дію з 1 січня 2016 року та опубліковано на сайті Федеральної електронної медичної бібліотеки. Фармакопея містить 229 загальних фармакопейних статей та 179 приватних фармакопейних статей, поданих у відповідних розділах.
Як проводиться випробування відсутність запаху?
Випробування проводять відразу після розкриття упаковки. 0,5 – 2,0 г лікарського засобу рівномірно розподіляють на годинному склі діаметром 6-8 см; через 15 хв визначають запах на відстані 4-6 см або роблять висновок про його відсутності.
Навіщо потрібна фармакопея?
Фармакопея — збірка офіційних документів (зведення стандартів та положень), що встановлюють норми якості лікарської сировини — медичних субстанцій, допоміжних речовин, діагностичних та лікарських засобів та виготовлених із них препаратів.
Що включає загальна фармакопейна стаття?
Загальна фармакопейна стаття (загальна фармакопійна монографія) є фармакопейну статтю (фармакопійну монографію), що встановлює загальні вимоги та положення до якості та упаковки лікарських засобів, допоміжних речовин та матеріалів, а також випробувань, методів їх проведення та використовуваних …
Яка зараз діє фармакопея?
Державна фармакопея РФ.XIII видання – ФДБУ НЦЕСМП МОЗ Державна Фармакопея Російської Федерації XIII видання введено в дію з 1 січня 2016 року наказом МОЗ Росії № 771 від 29 жовтня 2015 року.
Що таке Фармакопейне?
Фармакопея, -і, ж. (Спец.). Звід обов'язкових правил, якими керуються при виготовленні, перевірці, зберіганні та призначенні хворим лікарських препаратів.
Як готують еталонні розчини?
Еталони готують з п'яти стандартних розчинів шляхом розведення їх 1% розчином хлористоводневої кислоти. Відмірювання вихідних та стандартних розчинів для приготування шкал виробляють за допомогою каліброваної піпетки чи бюретки з точністю до 0,02 мл.