Earnings before interest, taxes, depreciation and amortization) — аналітичний показник, що дорівнює обсягу прибутку до відрахування витрат з виплати відсотків, податків, зносу та нарахованої амортизації.
Що таке EBITDA простими словами?
Зміст:
EBITDA – це прибуток компанії до виплати за її зобов'язаннями, що розшифровується як Earnings Before Interest, Taxes, Depreciation and Amortization, простими словами EBITDA – це загальний прибуток компанії, з якою ще необхідно сплатити відсотки за кредитом, податок на прибуток та нарахування амортизації за основними активами (…
Який показник EBITDA вважається добрим?
Нормальне значення Показник відносини боргу до EBITDA – Досить популярний серед аналітиків коефіцієнт, очищений від впливу негрошових статей (амортизації). При нормально фінансовому стані організації, значення даного коефіцієнта має перевищувати 3.
Чим відрізняється EBITDA від виручки?
Відповідь EBITDA – це те, що залишається від виручки після вирахування витрат.
Як правильно рахувати EBITDA?
EBIT = Чистий прибуток – (Відсотковий витрата/доход) – (Податок з прибутку). З показника чистого прибутку необхідно виключити показники фінансових (відсоткових) витрат або доходів, податок на прибуток: EBITDA = EBIT – (Амортизація основних засобів та нематеріальних активів).
Чому використовують Ебітда?
Розрахунок EBITDA Показник використовується під час порівняння з галузевими аналогами, дозволяє визначити ефективність діяльності підприємства незалежно від її заборгованості перед різними кредиторами і державою, і навіть від методу нарахування амортизації.
Що означає, якщо EBITDA негативна?
Якщо EBITDA негативна, то компанія збиткова лише на рівні операційної діяльності і нездатна обслуговувати заборгованість із позик і повертати інвестиції. Однак позитивне значення EBITDA ще не означає Наявності в компанії прибутку: сплата відсотків, нарахування податків та амортизації можуть призвести до збитку.
Що показує співвідношення боргу EBITDA?
Debt/EBITDA | Борг/EBITDA Цей коефіцієнт показує, За який термін компанія зможе виконати свої зобов'язання, спрямовуючи на їх погашення весь чистий грошовий потік. Що значення показника, то більше вписувалося рівень боргового навантаження, отже, і ризик невиконання фінансових зобов'язань.